" אני מאמין שכאשר מבינים את הפסיכולוגיה העמוקה של כלבים, אין כלב שאי אפשר לאלף ואין בעיית התנהגות שלא ניתן לפתור"

תהליכי אילוף פנסיון מיועדים לכלבים שסובלים מבעיות התנהגות חמורות כמו תוקפנות, נשיכות, חרדתיות, נביחות בלתי פוסקות ועוד…
אם אתם מתמודדים עם קושי או בעיה עם הכלב שלכם- אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל שיחת ייעוץ מקצועי בחינם, בה תכירו את שיטת האימון היחודית שבה אנו עובדים עם כלבים ויוצרים מהפיכה של ממש בעולמות אימון ואילוף הכלבים בישראל

התקשרו
055-5517516

חושבים שתהליכי פנסיון זה הפתרון שחיפשתם? צרו קשר תאמו שיחה ללא התחייבות וללא עלות עם יועץ ומאמן בכיר מטעמנו

או השאירו הודעה

מה הם תהליכי הפנסיון שלנו? איך זה בדיוק מתבצע?

ולמה אנחנו משיגים את התוצאות המפתיעות שאף אחד לא מאמין שאפשר להשיג?

תהליך הפנסיון בשיטת BE THE WAY הוא תהליך אימון ולימוד המותאם לכלבים שהגיעו למצבי קיצון הדורשים התערבות מקצועית. כגון: דומיננטיות קיצונית, תוקפנות, סכנה לציבור, נשיכות, חרדתיות, דיכאון וכדומה.
לתהליכי הפנסיון שלנו מגיעים בעלי ובעלות כלבים שניסו אינספור שיטות ואילופים שלא צלחו, ולשמחתנו הגדולה באמצעות שיטה וגישה חדשנית ואחרת אנחנו מצליחים לסייע גם להם.

תהליך הפנסיון בנוי משני שלבים:

שלב ראשון – תהליך אבחון ואימון אינטנסיבי עם מאמן בכיר, שבו אנו מאבחנים ומזהים את הסיבה בגינה הכלב יצא מאיזון ואז פועלים להחזיר את הכלב לאיזון מלא על ידי טיפול בסיבה שהתחילה את הכל, יצירת שיגרת יום נכונה, טיפול מתאים (מהאכלה ועד מקלחת), פריקה פיזית ומנטלית, היררכיה ברורה, וחשיפה מבוקרת לסיטואציות שמהוות טריגרים בעבורו (על "רגל אחת" ובקצרה ניתן לומר שבשיטת BE THE WAY אנו מאמינים שהמקור לכל בעיות ההתנהגות הוא בהפרה של האיזון הטבעי בשל חסך באחד או יותר מן הצרכים הבסיסיים של הכלב)

חשוב לציין כי השלב הראשון מתבצע אצלנו בפנסיון ובמתחם, וההחלטה על אורך התקופה בה ישהה הכלב אצלנו מתקבלת יחד עם בעלי הכלב ולאחר שאנו בוחנים באופן מקצועי מה נדרש ומה יביא לתוצאות הטובות ביותר. (לרוב מדובר בתקופה של בין שבועיים לחודש) לאורך כל תקופת תהליך הפנסיון הצוות שלנו שומר על קשר רציף עם הבעלים, שולח תמונות וסרטונים ומעדכן את המשפחה באופן יומיומי בהתקדמות הכלב.
וכן, אנו יודעים – משפחות רבות מתקשות מאוד להיפרד מן הכלב האהוב שלהם ומבקשות לבצע את התהליך במסגרת הבית, אך לצערנו במקרי קיצון שלב ההתנתקות הוא חשוב וקריטי מפני שבאמצעותו אנו מכחידים את ההתנהגויות הלא רצויות של הכלב ומלמדים אותו נורמות התנהגות ומשחק חדשות ונכונות יותר – עבורו ועבור משפחתו.

שלב שני – הדרכה, ליווי וחניכה של המשפחה עם המאמן שעבד עם הכלב, והפעם בשילוב שלושת הצדדים: המשפחה הכלב והמאמן.
חשוב שתדעו – תהליך הליווי האישי חשוב לא פחות (ולפעמים אף יותר) מהשלב הראשון, אם המשפחה כולה לא תבין את משמעות התהליך שנעשה עם הכלב ולא תסגל הרגלים חדשים להתנהלות היומיומית אל מולו תוך זמן קצר התנהגויות הקיצון יכולות לחזור וכל התהליך הארוך והמושקע ירד לטמיון.
ולכן אנו משקיעים בשלב זה את מלא תשומת הלב, מלווים את המשפחה (או הבעלים) צעד אחר צעד, מסבירים, מתרגלים, מנחים ונשארים בקשר גם מרחוק.
וכן, נכון אנחנו יודעים, זה בהחלט שלב מאתגר ושינויים אף פעם לא קלים, אבל אם נביט על זה בעיניים אופטימיות – פעמים רבות מספור משפחות סיפרו לנו כי השינוי שהכלב הביא למשפחה הפך להיות מתנה גדולה לכל בני המשפחה – וזה לכשעצמו בונוס גדול.

מה אומרים עלינו אחרים?

כלבה תוקפת את התינוק, הלכו לאילוף וזה לא עזר! | סרטוני עדויות

כלב חרדתי תקף ילדים, מכוניות, וכל דבר שזז | סרטוני עדויות

למי תהליך הפנסיון מתאים?

  • למי שכבר ניסה והתנסה באינספור מאלפים ואילופים ושום דבר לא באמת פתר את הבעיות, ובינתיים הפער בין האדם לכלב הלך וגדל עד למצב שבו אין לאדם את היכולת כרגע להתמודד עם הסיטואציה ולכן שיטת שני השלבים נכונה ומדויקת יותר בעבורו מתהליך משולב ורגיל.
  • למי שמבין שמדובר בתהליך עומק, ארוך ומקצועי ומוכן להתמסר לו.
  • למי שמבין שמדובר בתהליך "זוגי/משפחתי" שבו גם לאדם/למשפחה יש דרך לעשות והרגלים לשנות ושאי אפשר רק "לתקן" את הכלב.
הגעתם עד כאן? המילים שלנו נגעו בכם ואתם חושבים ומאמינים שאנחנו יכולים לעזור? אנחנו כאן! והעשייה שלנו היא הרבה יותר מעשייה עסקית, אנחנו כאן ממקום של שליחות ורצון להביא שינוי! אז דברו איתנו, התקשרו, כתבו לנו וואטסאפ, או דרך תיבת הקשר העיקר שנצא לדרך חדשה!

חושבים שתהליכי פנסיון זה הפתרון שחיפשתם? צרו קשר תאמו שיחה ללא התחייבות וללא עלות עם יועץ ומאמן בכיר מטעמנו

או השאירו הודעה

שינויים גדולים לא עושים לבד! מוזמנים להצטרף אלינו:

קהילת Be the way

קבוצת פייסבוק עם המון תכנים, תחרויות, דיונים, אימוצי כלבים ושיתופי פעולה

ערוץ יוטיוב

ערוץ יוטיוב עם עשרות סרטונים מושקעים ומלאי תוכן חדשני, טיפים ותובנות.

אינסטרגם

עמוד האינסטגרם שלנו עם הרבה חוויות, תמונות, תובנות וסרטונים קצרצרים

תפריט נגישות